После ДТП перелом шейки бедра поставили имплантат стала инвалид виновник должен платить пенсию ей.

• г. Запорожье

После Дтп перелом шейки бедра поставили имплантат стала инвалид виновник должен платить пенсию ей.

Ответы на вопрос (1):

З винуватця ДТП можна стягувати через суд матеріальну та моральну шкоду. Пенсію по інвалідності сплачує держава. При наявності всіх необхідних документів можливо зміг би допомогти Вам дистанційно.