Оплата налога должна быть произведена до получения выигрыша

• г. Днепропетровск

Для того, щоб отримати цінний приз (автомобіль або грошовий еквівалент), Вам необхідно в обов'язковому порядку зареєструвати свій виграш і надати документ, що підтверджує Вашу особу: паспорт та ІПН. Для реєстрації в системі і отримання PIN коду необхідно скористатися апаратом самообслуговування (терміналом) і здійснити оплату 1% державного податку від суми виграшу. Звертаємо Вашу увагу на те, що оплату держмита Вам необхідно здійснювати в телефонному режимі, в присутності наших операторів, щоб система могла зареєструвати оплату і активувати PIN код, що дає право на отримання призу або грошової компенсації. Заздалегідь переконайтеся, що термінал видає квитанції, які реєструються додатково як платіжний документ. Перед оплатою держмита Вам необхідно додзвонитися до оператора, який зробить Вашу реєстрацію. Оператор надасть Вам банківський рахунок, на який необхідно здійснити оплату держмита 1% від вартості автомобіля. Після Вам надійде смс-повідомлення з восьмизначним реєстраційним номером, Ви надаєте даний код оператору інформаційно-призового Відділу, і таким чином, він буде ключем доступу до того, щоб ми мали можливість зняти приз з тиражу і надати його Вам.

Відповідальність за сплату будь-яких податків одержувачами призів лежить на володарів призів.

УВАГА: самостійно ніяких транзакцій не проводьте! Спочатку додзвонитися до наших операторів.

Подскажите пожалуйста, я должна оплачивать налог после получения выигрыша или до? Или налог оплачивает тот кто проводит розыгрыш из выиграных средств? Спасибо!

Ответы на вопрос (2):

Очень похоже на мошенничество. Налог платится после получения выигрыша, но совсем не тем путём как указано выше.

Это мошенничество, с целью получить деньги, а приза Вы не получите.

Более того, ставки налогообложения указаны не верно, это означает, что Вас обманывают.

И налоги платятся в ДФС, на счета Казначейства, а не частным лицам.