Сколько % алименты на троих детей 8 лет 4 года и 10 мес я в декрете не работаю.

• г. Мариуполь

Сколько % алименты на троих детей 8 лет 4 года и 10 мес я в декрете не работаю.

Ответы на вопрос (2):

На трех и более детей - половина заработка и (или) иного дохода (ст. 81 СК РФ)

Стаття 183 СКУ. Визначення розміру аліментів у частці від заробітку (доходу) матері, батька дитини

5. Той із батьків або інших законних представників дитини, разом з яким проживає дитина, має право звернутися до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення аліментів у розмірі на одну дитину - однієї чверті, на двох дітей - однієї третини, на трьох і більше дітей - половини заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на кожну дитину.