Суда статья 309 часть 1

• г. Херсон

Якщо особа вчинила злочин за статья 309 часть 1 до 01.07.2020 р. і справа знаходиться у суді. Чи буде це кримінальний проступок?

Ответы на вопрос (2):

Доброго вам часу доби, уточніть будь ласка питання, дана стаття про яку ви згадали українського кодексу?

Буде, але:

"4. Особа, яка добровільно звернулася до лікувального закладу і розпочала лікування від наркоманії, звільняється від кримінальної відповідальності за дії, передбачені частиною першою цієї статті."