Сколько должен платить алименты безработный в 2013 году в Украине на двоих детей.

• г. Полтава

У меня двое детей: 5 и 7 лет, сколько бывший муж должен платить алиментов в месяц, если он офицыально не работает?

Ответы на вопрос (1):

Ст. 182 Сімейного кодексу України

...

1. При визначенні розміру аліментів суд враховує:

1) стан здоров'я та матеріальне становище дитини;

2) стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів;

3) наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина;

4) інші обставини, що мають істотне значення.

2. Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.