Получил письмо из исполнительного органа о необходимости оплаты штрафа за вождение без водительского удостоверения, приложение указывает на удвоение суммы. Протокол был составлен 11.06.13! Однако в это время ав

• г. Березань

Мені прийшов лист з виконавчої там вони вказують що мени потрибно сплатити штраф за керування без водійського посвідчення а вдодаток написано що вин подвоюється. Протокол був виписаний 11.06.13! А ле на той час авто було в неробочому стани і мене небуло іблизько в тому районі що вони вказали! Що робити.

Ответы на вопрос (1):

обжаловать данную постанову с восстановлением сроков