Закрытие кредита и перепродаж - как я потеряла деньги и не знаю, что делать

• г. Кицмань

6.04 закрила кридит у зекредіт по акції бо була заборгованість 3400. як що платою 1800 то закривають я заплатила, пишу дзвоню коли буде довідка про закриття вони мені її так і де надали. Пройшов час 25.05 приходить до мене смс від іншої компанії що у мене є заборгованість, я дзвоню до них вони мені кажуть що у мене заборгованість у зекредіт я кажу я заплатила ще місяць тому. Вони кажуть нам зекредіт перепродаш 21.05 як так як що я погасила 06.04.у вас довідка є ні .дзвоню до зекредіт міняю з оператором номер щоб зайти і свій кабінет. а у мене довідка про закриття не 6.04 а 25.05.цим кому перепродали їм таке не підходить бо вони купили 21.05..дзвоню знову у зекредіт і так покругу не знаю що робити і знову грн платити не маю звідки. А сьогодні вони кажуть що до них ніякі кошти не поступали, кредит повністю не був погашений, кажу як так як ви самі до мене дзвонили що як що 1800 скидуєш решту списуєте і закриваєм кридит. Але 25 я дзвонила мені сказали що кридит закритий, коли я почала до них дзвонити писати як так могло стати що вони перепродали вони уже не знають що казати і кажуть що ви дзвоніть до тих кому перепродали а я кажу як ви ж могли перепродати як я його закрила... не знаю що робити.

Ответы на вопрос (2):

Требуйте договор переуступки прав требования. В случае подачи иска примените сроки исковой давности.

Доброго дня, Аліна.

З кредитним боргом потрібно розбиратися, враховуючи всі обставини його отримання, і виходячи з вчинених Вами вже дій, проблеми з МФО і колекторами можна вирішити законними способами, і знизити так званий борг до розміру тіла кредиту (отриманої суми), або ж значно зменшити суму їх вимоги.

Вам потрібно направляти юридичні листи, запити, отримувати інформацію про закриття кредиту, такі дії необхідно вжити, щоб у Вас були докази у разі їх звернення до суду з вимогами про стягнення кредиту.