Обязательно менять советские водительские права?

• г. Светловодск

Обязательно менять советские водительские права?

Ответы на вопрос (1):

Термін дії водійських посвідчень радянського зразка, виданих до 1993 року, закінчується 1 січня 2014 року.

БУДУТЬ НЕДІЙСНИМИ два бланки водійських посвідчень радянського зразка: виконані у формі книжечки з червоною обкладинкою і паперові заламіновані. Обидва зразки з позначкою «СРСР» і чорно-білими фотографіями власників.

Власникам старих прав нічого перездавати не треба. Просто слід принести документи. "Фотографії кольорові 3,5 на 4,5. Паспорт, права та медичну довідку".

Якщо знайдеться ще й екзаменаційна картка, варто захопити і її також. Якщо ні – нічого страшного, запевняють у Державтоінспекції.