Каковы права папы на детей после развода?

• г. Васильевка

Ребенку 4 г. какое время установленое видется папе с ребенком после развода? Можна ли давать папе ребека с ночевкой?

Ответы на вопрос (1):

Ирина, права и обязанности родителей по отношению к ребенку - равные, независимо от расторжения брака. Отец имеет право принимать участие в воспитании ребенка и общаться с ним также как и мать.

Стаття 151. Права батьків щодо виховання дитини

1. Батьки мають переважне право перед іншими особами на особисте виховання дитини.

Стаття 153. Права батьків та дитини на спілкування

1. Мати, батько та дитина мають право на безперешкодне спілкування між собою, крім випадків, коли таке право обмежене законом.

Стаття 157. Вирішення батьками питань щодо виховання дитини

1. Питання виховання дитини вирішується батьками спільно.

2. Той із батьків, хто проживає окремо від дитини, зобов'язаний брати участь у її вихованні і має право на особисте спілкування з нею.

3. Той із батьків, з ким проживає дитина, не має права перешкоджати тому з батьків, хто проживає окремо, спілкуватися з дитиною та брати участь у її вихованні, якщо таке спілкування не перешкоджає нормальному розвиткові дитини.