Со скольки и до скольки можно вести строительные работы в жилом высоко этажном доме?

• г. Харьков

Со скольки и до скольки можно вести строительные работы в жилом высокоэтажном доме?

Ответы на вопрос (1):

Проведення на захищених об'єктах ремонтних робіт, що

супроводжуються шумом, забороняється у робочі дні з двадцять

першої до восьмої години, а у святкові та неробочі дні -

цілодобово. Власник або орендар приміщень, у яких передбачається

проведення ремонтних робіт, зобов'язаний повідомити мешканців

прилеглих квартир про початок зазначених робіт. За згодою

мешканців усіх прилеглих квартир ремонтні та будівельні роботи

можуть проводитися також у святкові та неробочі дні. Шум, що

утворюється під час проведення будівельних робіт, не повинен

перевищувати санітарних норм цілодобово.

Передбачені частинами другою, третьою та четвертою цієї

статті вимоги щодо додержання тиші та обмежень певних видів

діяльності, що супроводжуються шумом, не поширюються на випадки:

1) здійснення в закритих приміщеннях будь-яких видів

діяльності, що супроводжуються шумом, за умов, що виключають

проникнення шуму в прилеглі приміщення, в яких постійно чи

тимчасово перебувають люди;

2) здійснення в закритих приміщеннях будь-яких видів

діяльності, що супроводжуються шумом, за умов, що виключають

проникнення шуму за межі таких приміщень;

3) попередження та/або ліквідації наслідків аварій,

стихійного лиха, інших надзвичайних ситуацій;

4) надання невідкладної допомоги, попередження або припинення

правопорушень;

5) попередження крадіжок, пожеж, а також виконання завдань

цивільної оборони;

6) проведення зборів, мітингів, демонстрацій, походів, інших

масових заходів, про які завчасно сповіщено органи виконавчої

влади чи органи місцевого самоврядування;

7) роботи обладнання і механізмів, що забезпечують

життєдіяльність жилих і громадських будівель, за умов ужиття

невідкладних заходів щодо максимального обмеження проникнення шуму

в прилеглі приміщення, в яких постійно чи тимчасово перебувають

люди;

8) відзначення встановлених законом святкових і неробочих

днів, днів міст, інших свят відповідно до рішення місцевої ради,

проведення спортивних змагань;

9) проведення салютів, феєрверків, інших заходів із

використанням вибухових речовин і піротехнічних засобів у

заборонений час за погодженням із уповноваженим органом місцевого

самоврядування в порядку, передбаченому правилами додержання тиші

в населених пунктах і громадських місцях.

=====

ст.24 ЗУ "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення"