Женщина подает заявление в милицию после избиения мужем, ожидает передачи дела в суд - что может грозить насильнику с предыдущим судимостью?

• г. Понизовка

Меня избил муж и сломал мне нос, и у меня был ушиб грудной клетки (после избиений) заявила в милицию, сделала экспертизу, вот жду пока дело передадут в суд. Скажите пожалуйста, что грозит моему мужу, если он ранее привлекался (10 лет колонии).

Ответы на вопрос (1):

В зависимости от телесного повреждения, вернее, от степени тяжести

Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, тобто умисне

ушкодження, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою

наслідків, передбачених у статті 121 цього Кодексу, але таке, що

спричинило тривалий розлад здоров'я або значну стійку втрату

працездатності менш як на одну третину, -

карається виправними роботами на строк до двох років або

обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на

строк до трьох років.

Стаття 125. Умисне легке тілесне ушкодження

1. Умисне легке тілесне ушкодження -

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів

доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот

годин, або виправними роботами на строк до одного року.

2. Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило

короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату

працездатності, -

карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних

мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від

ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на

строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або

обмеженням волі на строк до двох років.