Сколько отец неработающий должен платить алиментов на ребенка? Г Прилуки Черниговская область Украина.

• г. Прилуки

Сколько отец неработающий должен платить алиментов на ребенка? Г Прилуки Черниговская область Украина.

Ответы на вопрос (2):

если вынесено решение в размере 1/4 части, то в части от заработка ля неработающих по местности, если же вы просили в твердой сумме, то ровно столько, сколько просили и удовлетворил суд

Столько сколько ему суд назначит, если Вы иск подаете, нужно обосновать больший размер алиментов. Законом не определен размер алиментов минимальный или максимальный для алиментов в твердой сумме.

Стаття 184. Визначення розміру аліментів у твердій грошовій сумі

1. Якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення, суд за заявою платника або одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі.

2. Розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі, підлягає індексації відповідно до закону.

3. Якщо розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі, менше мінімального розміру, передбаченого частиною другою статті 182 цього Кодексу, то дитині призначається відповідно до закону державна допомога в розмірі різниці між визначеним розміром аліментів і 30 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.