Куди звернутися, якщо військові посадові особи України мають близьких осіб у безпосередньому підпорядкуванні?

• г. Харьков

Согласно ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції» · військові посадові особи Збройних Сил України не можуть мати у безпосередньому підпорядкуванні близьких їм осіб. Кому можно пожаловаться в этом случае?

Ответы на вопрос (1):

в антикоррупционный комитет, прокуратуру