Несправедливое наказание зама председателя профсоюза - как реагировать на такую ситуацию?

• г. Киев

Если работодатель наказывает зам председателя профсоюза за то что делает весь персонал но наказание только для профсоюзного лидера! Как на это лучше реагировать? А проступок этого человека просто банален все 10 лет работники это делали но с приходом нового директора наказание только профсоюзному лидеру?

Ответы на вопрос (1):

Працівники, обрані до складу виборних профспілкових органів і не звільнені від виробничої діяльності, не можуть бути піддані дисциплінарному стягненню без попередньої згоди профспілкового комітету, членами якого вони є; керівники профспілкових органів підприємства, профорганізатори — без згоди вищого за підлеглістю органу профспілки (ст. 41 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності»). Якщо такого не було - негайно подавайте позов до суду.