Возможно ли получить льготу о престижности шахтёрского труда при поступлении в заочное отделение ВУЗа?

• г. Красноармейск

Моя дочь учится в колледже Украины на 2 курсе воспользовавшись льготой о престижности шахтёрского труда. Теперь хочет поступать в ВУЗ на заочное отделение. В этом случае можно ли ещё воспользоваться льготой?

Ответы на вопрос (1):

Якщо проаналізувати статтю 5 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» складається двояке враження. Право на отримання пільг прописано але зазначено з обовязковим наданням гуртожитку та виплатою стипендії, що для заочної форми навчання не передбачено. На мою думку, дана пільга стосується лише стаціонара.