Мама позбавила меншу доньку дієздатності, втім пов\'язане опікунство зі старшою донькою ігнорує її потреби. Допоможіть повернути нормальне життя

• г. Боярка

Мама із старшою донькою зробила меншу доньку недієздатною і оформили опікунство за старшою донькою. При цьому вигнали її з дому і зовсім не цікавляться як вона живе, а самі отримують пенсію на неї. Вона ж цілком нормальна, зараз проживає в старій хаті далеких родичів і сама виховує двох дітей 11 і 9 років (чоловік покинув), яких народила ще до визнання її недіздатною. Хлопчики цілком нормальні і навчаються майже на відмінно, завжди чистенькі, доглянуті. Виживає вона тільки за рахунок добрих людей. Що потрібно зробити і куди звернутися, щоб довести, що вона нормальна, щоб її признали дієздатною і, щоб вона могла жити як нормальна людина, так як вона сама не може нікуди звернутися, тому що вона недієздатна? Будь ласка, допоможіть, тому що дивитися на це неможливо.

Ответы на вопрос (2):

Необхідно звернутися до суду про визнання жінки деесмпособной. Предствить всі докази про її повну дієздатність. Це можуть зробити родичі або прокурор. напишіть скаргу прокурору, викладіть всі обставини!

Потрібно звернутись в орган опіки та піклування адже суд може поновити дієздатність лише за заявою опікуна(я так зрозумів їм це немцікаво) або органу опіки та піклування.