Переоформлення земельної ділянки після крадіжки документів - можливість уникнення нарахування податку

• г. Винница

Підскажіть будь-ласка якщо було написано Дарствінне на людину і та людина вкрала всі документи на земельну ділянку і хату, щас налог за землю приходить ті людині на яку було написано Дарствінне то вона вже переоформила на себе землю? І з цим щось можна зробити чи ні ?

Ответы на вопрос (1):

Якщо податок на землю приходить на імя обдарованого - землю переоформлено.За наявності певних підстав договір дарування можливо оскаржити. Потрібна детальніша інформація.