Киевские банки требуют вернуть кредит. Живем в Донецке. Банки не работают. Потеряли все во время артобстрелов.

• г. Донецк

Киевские банки требуют вернуть кредит. Живем в Донецке. Банки не работают. Потеряли все во время артобстрелов.

Ответы на вопрос (1):

Особливо хвилюватись не слід адже по аналогічним Вашій ситуації є позиція уряду. Бажано направити листа на адресу головного офісу з поясненням причин несплати.