Як державному службовцю головному спеціалісту отримати житло - законодавство та посади

• г. Боярка

Підскажіть будь-ласка, як державному службовцю головному спеціалісту отримати житло?, яким законодавством керуватися? Оскільки відпоідно до переліку 1988 посад державних службовців не передбачено. Дякую!

Ответы на вопрос (1):

Для початку, стати на облік осіб, що потребують покращення житлових умов.