Як отримати паспорт для дочки 16 років - вимоги та потрібні документи

• г. Веселиново

Дочці 16 років, хочемо отримати паспорт вперше, а для того щоб отримати його і прописати дочку, в паспортному столі вимагають свідоцтво про право власності на будинок, а у нас є лише із документів на будинок: тех.паспорт і державний акт на землю під будинком, . І взагалі які документи потрібно подавати у паспортний стіл для прописки і отримання паспорта, згідно яких нормативних норм? Заздалегідь Дякую.

Ответы на вопрос (1):

Несовершеннолетние дети регистрируются по месту жительства родителей.Любые требования миграционной службы иных документов не законны, т.к. если Вы зарегистрированы(прописаны) в этом доме, то Вашего ребенка просто обязаны зарегистрировать.