Можливість розвестись без відома однієї сторони - наслідки та можливість апеляції

• г. Ивано-Франковск

Чи можливо розвезтись без відома другої сторони (жінки). Якщо так, то чи зможе вона подати на апеляцію чи взагалі, які можуть бути наслілки? Дякую!

Ответы на вопрос (1):

Развестись без ведома супруги не получится. Если у Вас есть малолетние дети, подаете иск о разводе в суд. Суд известит Вашу супругу, о дате и времени судебного процесса о разводе.