Я взяла аванс за меблі,і не виконала замовлення які можуть бути притензії від клієнта.

• г. Ровно

Я взяла аванс за меблі,і не виконала замовлення які можуть бути притензії від клієнта.

Ответы на вопрос (1):

Аванс чи завдаток? Якщо аванс - повернете його, а якщо завдаток, то відповідно до Цивільного кодексу України Вам прийдеться повертати гроші в два рази більше, ніж отримали.