Может ли банк блокировать личную карту клиента из-за частых поступлений - разъяснение законов и договорных условий

• г. Донецк

Имеет ли право банк, блокировать мне мою личную карту, Приват банк, за то что у меня частые поступления? Ссылаясь вот на эти законы Может, 1.1.3.2.14. Банк має право відмовитися від здійснення видаткових операцій за рахунком клієнта у випадку виникнення вмотивованих підозр щодо використання Банку для проведення незаконних операцій.

https://conditions-and-rules.privatbank.ua/main/view-content-20/?lang=ua&bank=PB из договора с банком там еще несколько таких же пунктов

1.1.3.2.15. и 1.1.3.2.2 и 1.1.3.2.2.1

Ответы на вопрос (1):

Якщо є такий пункт і є вмотивовані підозри, то можуть.