Мне 17 сегодня меня изнасиловал парень которому 16 лет могут ли его за это посадить?

• г. Киев

Мне 17 сегодня меня изнасиловал парень которому 16 лет могут ли его за это посадить?

Ответы на вопрос (1):

Можете написати заяву в міліцію. У випадку, якщо доведуть вину може бути притягнутий до крим. відповідальності. Міру покарання обирає суд.