Проблеми з позичкою під розписку - відмова від сплати відсотків і можливість налагодити арешт на майно

• г. Винница

Я взяла кошти під розписку з відсотками, в якій вказала дату повернення, у разі несплати в вказаний термін,написала, що розрахуюсь майном яке мені належить. ...

Половину боргу сплатила вчасно, а іншу відстрочила, в зв'язку з хворобою мами на рак.

Тепер позичальник, другу частину коштів,не бере, так як примушує ,щоб це було як відсотки.

Особисто коштів він не давав, а було як залишок від спільного бізнесу.

Питання, чи можна так, щоб не сплачувати відсотки?

І чи може позичальник накласти арешт на моє майно?

Ответы на вопрос (1):

да, арест он может просить в судебном порядке в счет обеспечения своих требований к вам

Остальные вопросы будут решаться судом в зависимости от содержания вашей расписки