Як добитись спілкування з дитиною після розлучення і який порядок дій треба виконати

• г. Чигирин

Питання таке: ми з дружиною живемо в різних областях України після розлучення я забирав дитину на літній період часу і на зимові свята до себе, але дружина вийшла заміж і заявила, що більше я з дитиною спілкуватись не буду.. чи можу я добитись спілкування з дитиною, і який при цьому має бути порядок моїх дій, якщо по простому що мені робити, і де я маю подавати до суду за місцем проживання дружини, чи за своїм місцем проживання?

Ответы на вопрос (2):

Маєте звернутись до суду з позовом про визначення порядку побачень. Подавати потрібно в суд за місцем проживання дружини.

Также Вы можете подать в суд об определении места жительства с Вами, но тут играет роль сколько ребенку лет и где хочет проживать сам ребенок.