Суть питання - Ділитиметься квартира між попередніми заповітами померлого родича і чи можуть претендувати на частину квартири батько або бабуся?

• г. Москва

Потрібна консультація. виникло таке питання. У моєї бабусі був рідний брат, який помер рік тому, в нього з дружиною не було дітей. За своє життя вони наробили дуже багато заповітів на різних людей, останній заповіт був складений на мого батька, але під тиском родичів зі сторони дружини був анульованим за декілька днів до його смерті. Після цього, його дружина почала переоформляти квартиру на себе, але за браком документів (за деякою інформацією це свідоцтво про шлюб, яке вона не знайшла в себе та в архіві), вона померла так і не завершивши процес переоформлення. При зверненні до юриста, нам повідомили, що тепер квартира буде ділитись між всіма попередніми заповітами, в чому суть питання: чи не анулює кожний новий заповіт попередній та чи може претендувати мій батько чи бабуся на частину квартири? Родичі від сторони померлої дружини найближчі - це дочки двоюрідної сестри, дякую.

Ответы на вопрос (1):

Консультантов не консультируем!