Какая нужна доверенность для развода в Украине, если я проживаю сейчас в России. Но являюсь гражданкой Украины.

• г. Бердянск

Какая нужна доверенность для развода в Украине, если я проживаю сейчас в России. Но являюсь гражданкой Украины.

Ответы на вопрос (1):

Якщо через РАЦС, то потрібна не довіреність, а нотаріально посвідчена заява про розлучення. Якщо через суд, то довіреність на право представництва інтересів. Можливо зробити через нотаріуса(та перекласти) або ж в консульстві України.