Kasb-hunarli O\'zbekiston fuqarosining Germanyalik hamushaykalari uyg\'unlik holati orqali O\'zbekistonga qaytishi mumkinmi?

• г. Ташкент

Assalomu alaykum! Savolim shundan iboratki: O'zbekiston fuqarosi Germanya fuqarosiga uylanib shu bilan birga O'zbekiston Respublikasiga bemalol kelib ketishi mumkinmi?

Ответы на вопрос (2):

Что это- англо-узбекский язык?

Конунда курсатилган тартибга риоя килган холда келиб кетиш мумкин. Чунки Германия билан Узбекистон уртасида виза режими мавжуд.