Является ли моя покойная бабушка прямым родственником по восходящей линии?

• г. Амвросиевка

Является ли моя покойная бабушка прямым родственником по восходящей линии?

Ответы на вопрос (2):

Является ли моя покойная бабушка прямым родственником по восходящей линии?

Да. Является.

Вы будете наследником пятой очереди по закону.

спадкодавцем однією сім'єю не менш як п'ять років до часу відкриття спадщини.

Стаття 1265 ЦКУ. П'ята черга спадкоємців за законом

1. У п'яту чергу право на спадкування за законом мають інші родичі спадкодавця до шостого ступеня споріднення включно, причому родичі ближчого ступеня споріднення усувають від права спадкування родичів подальшого ступеня споріднення.

Ступінь споріднення визначається за числом народжень, що віддаляють родича від спадкодавця. Народження самого спадкодавця не входить до цього числа.