Если я не сдал сессию, могу ли я, уйти в академ отпуск?

• г. Белая Церковь

Если я не сдал сессию, могу ли я, уйти в академ отпуск?

Ответы на вопрос (1):

Нужно оформлять академ. отпуск, и обращаться к руководству учебного заведения.

Студент може взяти перерву в навчанні (академічну відпустку, повторний курс) згідно з порядком надання академічної відпустки та повторного курсу, зазначеним у «Положенні про академічні відпустки та повторне навчання у вищих закладах освіти» від 06.06. 19 96 р. № 191/153 .

Випадки, не передбачені даним Положенням, особливі обставини та ситуації на підставі заяви студента й обґрунтованого подання декана розглядає та вирішує ректор або проректор-координатор від університету.

на підставі Наказів Міністра освіти і науки України:

від 02.06.1993 p. № 161 “Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах”;

від 06.06.1996 р. № 191/153 “Положення про академічні відпустки та повторне навчання в вищих закладах освіти”;

від 15.07.1996 p. № 245 “Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти”;

Листа Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України № 41-20/1070 від 17.04.2006 р.;

також: НАКАЗ N 245 від 15.07.96 Зареєстровано в Міністерстві м.Київ юстиції України 7 серпня 1996 р. vd960715 vn245 за N 427/1452 // Про затвердження Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти - Подробнее ➤