У меня такой вопрос, с 2015 года арендатор должен платить индексацию на земельный пай?

• г. Белокуракино

У меня такой вопрос, с 2015 года орендатор должен платить индексацию на земельный пай?

Ответы на вопрос (3):

Так, має проводити індексацію.

Що робити, якщо орендар відмовляється платити індексацію на земельний пай за 2015 рік? Якими документами керуватися в такій ситуації?

Можете звернутись з письмовою вимогою до орендаря. Відмова - в суд. Подробнее ➤