Как получить украинское свидетельство о рождении для ребенка, рожденного в ЛНР, если я прописана в Старой Луганской?

• г. Алчевск

Я родила ребенкав в лнр и получила тут свидетельство о рождении, а сама прописана в ст-луганской и теперь не могу туда с ним попасть так как ребенка не ту в базе данных, как мне получить Украинское свидетельство?

Ответы на вопрос (7):

Ви хочете сказати. що Вас не пропускають на пункту пропуску? Для того щоб отримати свідоцтво про народження потрібно подати до РАЦСу поза зоною АТО наступні документи:

письмова заява, у встановлених законодавством випадках;

паспорта (паспортні документи) батьків дитини, одержувача адміністративної послуги;

документ, виданий закладом охорони здоров’я, що підтверджує факт народження дитини або довідка про перебування дитини під наглядом лікувального закладу - у випадку народження дитини поза закладом охорони здоров’я;

документи, необхідні для визначення походження дитини від батьків, передбачені статтями 122, 125, 135 Сімейного кодексу України.

В данный мамент у меня нет справки с больницы отом что я радила ребенка потому что я ее сдала когда оформляла свидетельство в луганске

Ну так візьміть іншу.

А ее могут выдать в больнице снова,а на этой справке стоит лнр печать,на основании такой справки с такой печатью мне смогут сделать свидетельство?и у меня ребенку уже почти 3 месеца ,как тогда мне быть?

Спробуєте з цією, Відмовлять, тоді потрібно звернутись в суд і встановити юридичний факт.

А то что ребенку почти 3 месеца

Цим може займатись і батько дитини або інший родич. Родичам можливо надати довіреність.