Я выехала в Россию из Донецка через Успенку. Могу ли я въехать в Харьков через Белгород?

• г. Изюм

Я выехала в Россию из Донецка через Успенку. Могу ли я въехать в Харьков через Белгород?

Ответы на вопрос (1):

Можете. Якщо Успєнка це не контрольований пункт пропуску то притягнуть до відповідальності за порушення правил перетину кордону України.