Что нужно что бы получать пособия матери одиночке

• г. Кременная

Какие сейчас нужны документы, что бы получать пособие матери одиночки.

Ответы на вопрос (1):

Для призначення допомоги на дітей одиноким матерям до

органу соціального захисту населення подаються такі

документи: { Абзац перший пункту 35 із змінами, внесеними згідно з

Постановами КМ N 315 ( 315-2005-п ) від 21.04.2005 }

1) заява про призначення допомоги, що складається за формою,

затвердженою Мінсоцполітики;

2) витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

про державну реєстрацію народження дитини, виданий відділом

державної реєстрації актів цивільного стану, або довідка про

народження, видана виконавчим органом сільської, селищної, міської

(крім міст обласного значення) рад, із зазначенням підстави

внесення відомостей про батька дитини до актового запису про

народження дитини відповідно до абзацу першого частини першої

статті 135 Сімейного кодексу України ( 2947-14 ), або документ про

народження, виданий компетентним органом іноземної держави, в

якому відсутні відомості про батька, за умови його легалізації в

установленому законодавством порядку;

{ Підпункт 2 пункту 35 в редакції Постанов КМ N 1026

( 1026-2009-п ) від 30.09.2009, N 1167 ( 1167-2011-п ) від

16.11.2011 }

3) копія свідоцтва про народження дитини;

4) довідка про проживання дитини з матір'ю, видана за місцем

проживання сім'ї. У разі неможливості одержати таку довідку

допомога призначається на підставі висновку про початкову оцінку

потреб дитини та сім’ї, наданого центром соціальних служб для

сім’ї, дітей та молоді, із зазначенням факту проживання дитини з

матір'ю. У разі коли дитина навчається за межами населеного

пункту, в якому проживає мати, і не перебуває на повному

державному утриманні, замість довідки про проживання дитини з

матір'ю подається довідка з місця проживання матері та довідка з

місця проживання (навчання) дитини.