Какие выплаты и права положены матери-одиночке

• г. Кременчуг

Скажите пожалуйста какие счас права матерям одиночкам на выплаты)) и какие выплаты положены?

Ответы на вопрос (1):

Допомогу не скасовано. Допомога на дітей одиноким матерям, одиноким

усиновлювачам, матерям (батькам) у разі смерті одного з батьків,

які мають дітей віком до 18 років (якщо діти навчаються за денною

формою у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих

навчальних закладах I-IV рівня акредитації, - до закінчення такими

дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23

років), надається у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками

прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та

середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу

за попередні шість місяців, але не менш як 30 відсотків

прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.