Будут ли платить пособие матерям одиночкам

• г. Харьков

Будут ли платить детское пособие матерям одиночкам.

Ответы на вопрос (2):

Здравствуйте! Да

Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми

Кабінет Міністрів України; Постанова, Порядок від 27.12.2001 № 1751

34. Допомога на дітей одиноким матерям, одиноким

усиновлювачам, матерям (батькам) у разі смерті одного з батьків,

які мають дітей віком до 18 років (якщо діти навчаються за денною

формою у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих

навчальних закладах I-IV рівня акредитації, - до закінчення такими

дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23

років), надається у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками

прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та

середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу

за попередні шість місяців, але не менш як 30 відсотків

прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.