Зменшення розміру аліментів - як впливає навчання повнолітнього сина та присудження іншого дитини

• г. Каховка

Вiтаю, пiдкажiть будь ласка, чи зменшать чоловiку розмiр алiментiв, якщо на повнолiтнього сина (18 рокiв) який навчаэться вiн плате 1\4, а також на молодшого (5 мiсяцiв) теж присудили 1\4, якщо зменшать то обом чи тiльки повнолiтньому сину, та на яку частку?

Ответы на вопрос (1):

Александра есть решение о продлении алиментов до окончания учебы?

Изменят если подать иск