Порядок проведення операцій з валютним депозитом - можливість видачі в гривні та ризик несанкціонованого овердрафту.

• г. Киев

Скажiть будь-ласка, якщо мiй валютний депозит видали в гривнi, правда що порядок проведення операцiй проходить в два етапи,i може виникнути несанкцiонований овердрафт? Дякую.

Ответы на вопрос (1):

Овердрафт будет в том случае, если деньги были зарезервированы, но еще не успели поступить на счет и их сняли. или обналичили.