Як повернути жінку і дитину додому, якщо вона вивезла дитину за кордон і термін дії візи закінчився?

• г. Львов

Скажіть будь ласка якщо жінка вивезла дитину за кордон і термін дії візи в неї закінчився і назад не планує скоро вертатись має довіреність на дитину на 1 рік часу що можна зробити і куда можна звернутися щоб повернути їх додому.

Ответы на вопрос (2):

Nazar, уже поздно что-то предпринимать. т.к. мать ребёнка вывезла из страны.

Спросить
Пожаловаться

Рекомендую обратиться в посольство страны, где находится Ваша жена с письмом, в котором укажите, что Ваша жена нарушает законодательство Украины, т.к. разрешение давалось на год и более не продлевалось.

Спросить
Пожаловаться

Как оформить доверенность на дитину щоб поїхати за кордон якщо батько знаходиться в Чехії

Скажіть будь ласка якщо мати одиначка вийшла заміж змінила прізвище а дитина лишилась на старому, як перетнути кордон в такому випадку?

Доброго дня скажіть будь - ласка мій чолві пішов служити за контрактом 1 місяць пробув на навчаннях зараз на даний час у зоні ато чи мае він право отримати підйомні кошти якщо да то куди потрибно звернутися щоб їх дали?

Підскажіть будь ласка куда звернутися якщо сусіди зносять додому мусор і з їхньої хати дуже смердить? Дякую.

Добрий вечір скажіть будьласка якщо дитина навчаеться на контракті та на другий семестр переводиться на бюджет чи мае право повернути кошти заплачені за попередній семестр.

У мого друга померли батьки і залишилась неповнолітня сестра, вона її вдочерила. Але родичі не дають покою (хочуть вдочерити дитину щоб отримати півбудинку, який належить дитині). Наговорюють на Андрія, що він не справляється з обовязками. На нашу думку родичі платять опікунській раді, щоб ті лишила Настю опікунства і віддали їм дитину і будинок. Скажіть, будь ласка, як правильно поступити в цій ситуації? Адже постійно терпіти ці погрози ніхто не витримає.

Буду дуже вдячна за відповідь.

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских

Скажіть,будь-ласка, я є опікуном інваліда 1 групи. Що потрібно зробити щоб після їїсмерті (інваліда)отримати її майно. Ми є чужими людьми. Дякую!

В моєї подруги померли батьки і залишилась неповнолітня сестра, вона її вдочерила. Але любі родичі не дають покою (хочуть вдочерити дитину щоб отримати півбудинку, який належить дитині). Наговарюють на Настю (подруга яка вдочерила сестру Аліну), що вона не справляється з обовязками. Але вона дитину кожного року відправляє в санаторій на море, возить на різні екскурсїї та місця відпочинку, в дитини все є, що вона хоче, навчається на відмінно. Тільки якась погана оцінка (9 чи 10) одразу опікунська рада дзвонить і вимагає пояснення і погрожує, що за таке можуть позбавити опікунства. Постійно якісь негаразди. На нашу думку родичі платять опікунській раді, щоб ті лишила Настю опікунства і віддали їм дитину і будинок. Скажіть, будь ласка, як правильно поступити в цій ситуації? Адже постійно терпіти ці погрози ніхто не витримає.

Буду дуже вдячна за відповідь.

Скажіть будь ласка, я голова ОСББ, планую продаж квартири. Як це мені зробити, якщо всі документи ОСББ оформлені на мене, як на юридичну особу.

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских
Помощь юристов и адвокатов
Спроси юриста! Ответ за5минут
спросить
Администратор печатает сообщение