Госслужащая, уволившаяся год назад, обязана сдать декларацию за 2015 год - почему?

• г. Артемовск

Я работала на госслужбе, уволилась год назад, вчера мне позвонили с бывшей работы и сказали сдавать декларацию за 2015 год. После того, как я уволилась, я стала на учет в центр занятости. Почему я должна давать декларацию, если я не работаю там уже год?

Ответы на вопрос (1):

Здравствуйте Елена!

Згідно ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про засади запобігання і протидії корупції»

Стаття 12. Фінансовий контроль

Суб’єкти декларування, які не мали можливості подати до 1 квітня за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік через перебування у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною, через тимчасову непрацездатність, перебування за межами України, під вартою, подають таку декларацію за звітний рік до 31 грудня. Суб’єкти декларування, які звільняються або іншим чином припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за період, не охоплений раніше поданими деклараціями. Суб’єкти декларування, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою і в порядку, визначеними цим Законом.

{Абзац другий частини першої статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом № 224-VII від 14.05.2013}

И поэтому Вам необходимо по последнему месту работы подать декларацию.