Чи можу я отримати соціальну допомогу при наявності двох дітей, працюючи психологом на 0,5 ставки і з чоловіком без роботи?

• г. Острог

Скажіть будь-ласка чи можу я оформити соціальну допомогу в мене 2 дітей 7і 8 років Я працюю. Психологом в школі на 05.ставки Чоловік без роботи (*працював в міліції)ВИБАЧТИ ЗА ВИСЛІВ (ПІДАРАСИ)

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских
Ответы на вопрос (1):

Діана, Ви маєте право звернутися до соціальної служби за місцем проживання та оформити допомогу як малозабезпечена сім*я, необхідно буде надати довідки про доходи всіх членів сім*ї за останні півроку, що передують призначенню допомоги. У разі якщо не працює чоловік, то він може звернутися до податкової служби та отримати довідку про відсутність доходів у цей період.