Сколько стоят лицензии на алкоголь и сигареты

• г. Александровка

Хочу узнать сколько стоит лицензия на сигареты и на алкоголь?

Ответы на вопрос (1):

Вартість ліцензії на алкогольні напої та тютюнові вироби:

ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями: 1500* гривень (В одному місці торгівлі, за один касовий апарат)

ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами: 1000 гривень (За місце торгівлі)

Надаємо знижки на наші послуги постійним клієнтам, а також за умови замовлення двох і більше ліцензій.

Плата за ліцензії:

Ліцензія на алкоголь складає 8000 гривень на рік (можлива поквартальна оплата в розмірі 2000 гривень, в цьому випадку дю ліцензії необхідно щоразу подовжувати), а для сіл і селищ, за вийнятком тих, що знаходяться у межах території міст - 500 гривень на рік.

Ліцензія на тютюнові вироби складає 2000 гривень на рік (з можливою поквартальною оплатою в розмірі 500 гривень), а для сіл і селищ - 250 гривень.

* Ліцензія на алкоголь видається на місце торгівлі, а плата за ліцензію в розмірі 8000 гривень на рік справляється за кожний контрольно-касовий апарат.