Проработав 1 год и пять месяцев увольняюсь, отпуск я брала в прошлом году летом. Положен ли мне еще один отпуск перед увольнением?

• г. Киев

Проработав 1 год и пять месяцев увольняюсь, отпуск я брала в прошлом году летом. Положен ли мне еще один отпуск перед увольнением?

Ответы на вопрос (1):

Хіба що є затверджений графік і підійшов строк. Загалом, має бути виплачено компенсацію пропорційно до відпрацьованого в році часу.