Необходимые документы для поездки в Крым для семьи с годовалым ребенком, гражданам Украины, с целью посещения могил родственников.

• г. Житомир

Какие документы нужны семье с годовалым ребенком, гражданам Украины, для поездки в Крым? Цель поездки проведать могилы родственников.

Ответы на вопрос (1):

ЗДРАВСТВУЙТЕ ЛЮДМИЛА!

В’їзд на тимчасово окуповану територію України та виїзд з неї здійснюються через контрольні пункти:

громадян України - за умови пред’явлення будь-якого документа (паспорта), визначеного статтею 5 Закону України “Про громадянство України” або статтею 2 Закону України “Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України”.

В’їзд на тимчасово окуповану територію України громадян України, які не досягли 16-річного віку, здійснюється через контрольні пункти за умови пред’явлення паспорта громадянина України, або паспорта громадянина України для виїзду за кордон, або проїзного документа дитини з дотриманням вимог.