Мати забрала паспорт і заключення про смерть у моргу - чи мала вона на це право і що робити далі?

• г. Вышгород

Рідний дядько застрелив мого батька,їх мати захищає вбивцю, я в морзі здала паспорт загиблого, щоб отримати заключення судмедексперта, мені сказали, що вона буде готова через 1,5-2 години, тому я пішла в суд, за цей час їх мати прийшла в морг і забрала паспорт та заключення,і не віддає,ховала батька я,а вона забрала свідоцтво про смерть.. чи мала вона на це право і що мені робити?

Ответы на вопрос (1):

Криминальное впровадження открыто?