Требуют возместить ущерб за некачественный ремонт стен

• г. Царичанка

Требуют возместить ущерб за якобы не качественный ремонт.

Делал ремонт в магазине.. Первоначальные требования клиента были таковы: Потолок-побілимо, стіни-підсвіжити, до стін та потолку треби були мінімальні, просто підсвіжити, пол-кахель на пол й був акцент. Я запропонував один способ підсвіжки нанесення шпаклівки фактурним валіком, на чому ми й домовились. В процесі моєї роботи, заказчик перемінив обговорене й закупив пластік на потолок. По закінченню мною стін я почув слідуюче: Це не годиться, мені не подобається фактура, тепер я хочу стіни гладенькі й викрашені,з тобою працювати я відмовляюсь інша бригада буде працювати, свій інструмент а також втомобільний прицеп віддам коли виплатиш мені кошти за матеріал. Хотілось би зазначити, увесь час з початку моєї роботи в приміщенні не було а ні відповідної температури а ні вологості затребуванної що до матеріалу і всі мої зауваження що до цього були проігноровані що й могло відразитись на качестві роботи. Договір з заказчиком був усний.

Ответы на вопрос (4):

Я запропонував один способ підсвіжки нанесення шпаклівки фактурним валіком, на чому ми й домовилис

У нас Российскиф сайт, пишите ваш вопрос по русски.

Добрый день, уважаемый Александр

Напишите претензию чтобы отдали ваш материал, не отдадут подадите в суд.

Удачи Вам и вашим близким!

Здравствуйте, Александр. Это русско-язычный сайт. Сформулируйте свой вопрос на русском языке. Переводом заниматься никто не будет.

Александр, если Вы получили деньги за выполненные работы, и считаете, что выполнили все, что вами было оговорено в устном договоре, зафиксируйте все на видео, и скажите заказчику, если есть претензии, обращайтесь в суд. Вежливо попрощайтесь.

С любой ситуации всегда можно найти выход. Удачи Вам и всего самого наилучшего!