Я получила земельный пай от бабушки по наследству. Нужно ли платить налог? Сколько, куда, какие документы нужны?

• г. Арбузинка

Я получила земельный пай от бабушки по наследству. Нужно ли платить налог? Сколько, куда, какие документы нужны?

Ответы на вопрос (1):

Так, потрібно - 5 %, якщо Ви не особа інвалід І групи або особа, яка має статус дитини сироти або, дитини позбавленої батьківського піклування, якщо успадковується нерухоме майно, рухоме майно, сума страхового відшкодування або дитина інвалід, яка успадковує нерухоме або рухоме майно (0-ва ставка). Вам мав би роз'яснити нотаріус. Уточніть у нотаріуса який видавав документ.