Бор эмакламан, лекин днк, дўстим ва суд карори хакида саволларим - Бекзод

• г. Карши

Исмим Бекзод 2012 оилам билан конуний никохдаман, бир нафар фарзандим бор. Биринчи хотим билан бир ой хам ящаганим йук 2009 шарий никох булган. 2010 йил июн ойида бир киз тугилган оталик фамилиям булмаган, 2012 йил май ойида алиментга судга даъво ариза билан мурожаат килган кейин суд менсиз ижро чикорган алимента. Кайта судга мурожаат килдим суд даъво аризамни куриб чикиб биринчи хотинимни бир неча марта чакирганда келмади ва суд алимент ижрони бекор килди. Энди 2017 йилда кайта судга ариза милан мурожаат килган алимен ундириш хакида суд мени иштироксиз суд карорини чакирган. Уртамизда бола булмаган днк хам булмаган мен нима килишим керак.

Ответы на вопрос (1):

Энди 2017 йилда кайта судга ариза милан мурожаат килган алимен ундириш хакида суд мени иштироксиз суд карорини чакирган. Уртамизда бола булмаган днк хам булмаган мен нима килишим керак?

.Суд карори устидан яна шикоят килинг.