Чи повинні мені оплатити цей тиждень.

• г. Киев

Я вийшла з дикрету раніше. Проробила тиждень і звільнилася. Чи повинні мені оплатити цей тиждень. Я мати одиначка. І у них моя банківська карта. Вони мені її не віддають. Що мені робити? Дякую!

Ответы на вопрос (1):

Людмила, Вам необхідно звернутися в правоохоронні органи із заявою про самоправстві. Також звертайтеся до суду з позовом про стягнення заробітної плати та індексації за її затримку.